Dětská Koňská opera

letní pobytový tábor u koní

Dětská Koňská opera je letní pobytový sportovní tábor zaměřený na výuku jízdy na koni. Tábor je určen pro všechny děti ve věku 6 až 15 let, které mají rády koně a chtěly by v jejich blízkosti prožít bezva prázdninový týden. Zúčastnit se mohou zkušení jezdci i úplní začátečníci. Maximální počet zúčastněných dětí v jednom turnusu je 18 z důvodu zachování bezpečnosti a individuálního přístupu.

Letos pořádáme již čtvrtý ročník a pro velký zájem jsme připravili dva týdenní prázdninové turnusy, které jsou programově shodné. Ubytovaní budeme opět v útulném podkroví ubytovny ČSOP Vlašim přímo v areálu paraZOO a za koníky budeme vyrážet (někdy pěšky a někdy se svezeme autem) do cca 4 km vzdálené stáje. O Vaše děti se bude starat šestičlenný tým zkušených instruktorů v čele s trenérkou a majitelkou stájí i všech koníků Míšou.

A co děti na Dětské Opeře vlastně čeká?

Hlavní náplní bude každodenní výuka jízdy na koni (v sedle děti stráví přibližně 2 hodiny denně) při vyjížďkách do terénu či tréninku na jízdárně a učení se péči o koně.

Dále děti naučíme pracovat s koníkem ze země (seznámíme děti s přirozenou komunikační metodou s koňmi), vyzkoušíme voltiž, plavení a koupání s koňmi. Kromě toho děti čeká spousta povídání o koníkách, návštěva paraZOO, táborák, koupaliště, spousta her s koňmi i bez a mnoho dalšího.

Děti můžete na tábor přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky, kterou zobrazíte kliknutím na tlačítko níže. Věnujte prosím pozornost těmto bezpečnostním pokynům. Odesláním přihlášky s těmito pokyny automaticky souhlasíte a berete je na vědomí!

Odesláním přihlášky také stvrzujete správnost údajů a svůj závazný zájem se akce (akcí) zúčastnit! Po přijmutí přihlášky Vám cca do 24 hodin pošleme na vaši e-mailovou adresu potvrzující zprávu.

Přihlásit se…

 

Podrobnosti k jednotlivým akcím

16. – 22.7.2017 (neděle až sobota)

Prázdninový týden u koní určený dětem od 6 do 15 let, kteří si chtějí vyzkoušet něco netradičního. Hlavní náplní tohoto pobytového tábora budou koně a vše ostatní, co k tomu patří.

Letos se koná již 4. ročník této oblíbené akce. Kapacita je 16 až 18 dětí podle věkového složení skupiny.

Budeme ubytovaní v ubytovně ČSOP Vlašim přímo v areálu paraZOO.

Na cenu se mrkněte sem.

20. – 26.8.2017 (neděle až sobota)

2. termín intenzivního pobytového tábora u koní určený dětem od 6 do 15 let, kteří si chtějí vyzkoušet něco netradičního. Hlavní náplní budou koně a vše ostatní, co k tomu patří.

Letos se koná již 4. ročník této oblíbené akce. Kapacita je 16 až 18 dětí podle věkového složení skupiny.

Budeme ubytovaní v ubytovně ČSOP Vlašim přímo v areálu paraZOO.

Na cenu se mrkněte sem.