OK, chci se přihlásit – původní

Přihláška na Koňskou operu

Pomocí tlačítka níže se můžete přihlásit na všechny akce konané v letošním roce mimo Dětské Koňské opery. Ta má přihlášku přímo na vlastní stránce.

Je možné se přihlásit i na několik akcí najednou nebo pouze na jednu. Věnujte prosím pozornost pečlivému vyplnění přihlášky. Pokud máte problémy s vyplněním nebo odesláním přihlášky, kontaktujte nás prosím. Nezapomeňte před odesláním zkontrolovat správně zadanou emailovou adresu.

Pokud chcete přihlásit dítě, které se bude účastnit programu, vyplňte pro něj přihlášku. Pokud se programu účastnit nebude, pouze jej uveďte do pole „Zvláštní přání“ své přihlášky.

Věnujte prosím pozornost těmto bezpečnostním pokynům. Odesláním přihlášky s těmito pokyny automaticky souhlasíte a berete je na vědomí! Odesláním přihlášky také stvrzujete správnost údajů a svůj závazný zájem se akce (akcí) zúčastnit! Zároveň dáváte souhlas s pořizováním fotografií (Vás i Vašeho dítěte), které pak mohou být používány pro potřeby projektu Koňská opera a Jezdecké stáje Vlašim. A nakonec, že Vaše osobní údaje (datum narození a bydliště) mohou být uvedeny do záznamu o ubytování. Po přijmutí přihlášky Vám cca do 24 hodin pošleme na vaši e-mailovou adresu potvrzující zprávu.

Přihlašování na všechny letošní akce bude spuštěno v neděli 3. března ve 20:00!

Přihlásit se…

Podmínky při přijímání účastníků

Už vás máme!
O přijetí přihlášek rozhoduje pořadí, ve kterém došly. V případě, že se bude hlásit více účastníků, než jsme schopni přijmout, budeme též brát v úvahu, zda se hlásící se zájemce tohoto projektu již zúčastnil či nikoliv. Asi nejdůležitějším kritériem je však soběstačnost skupiny, tj. abychom byli schopni poskytnout účinnou asistenci všem účastníkům s těžším postižením.

V případě, že se tedy bude hlásit příliš mnoho účastníků s těžším postižením, rozhoduje sice o jejich přijetí do účastnické skupiny pořadí, ve kterém došly jejich přihlášky (eventuálně, zda se hlásí již po několikáté či nikoliv), ale pokud nastane situace, že pro nedostatek asistentů v určitou chvíli odmítneme účastníka s těžkým postižením a po něm se přihlásí účastník s postižením lehčím, s jehož dopomocí je skupina schopna si ještě poradit, pak tohoto druhého účastníka přijmeme, přestože se přihlásil později než prvně zmiňovaný.

Organizační tým si vyhrazuje právo na konečný výběr účastníků podle zmíněných kritérií, tak aby skupina byla plně soběstačná.

 


» Kolik to bude stát?
» Jak budu jezdit?